Знайдіть BP, якщо NP:BP:BN = 3:4:5,а периметр трикутника BNP дорівнює 24 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Мулярчик Дима.

Ответ:

8 см

Объяснение:

3х+4х+5х=24

12х=24

х=2

ВР=4*2=8 см