Срочно допоможіть будь- ласка !!!!розв'яжіть трикутник за даною стороною і прилеглими кутами

b=20,a=31°,y=124°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Ульяна.

Відповідь:

β=25°; а= 24,76cм; с=39,52см

Пояснення:

За теоремою про суму трьох кутів знайдемо ∠β проти сторони b

∠β=180°-(31°+124°)=180°-155°=25°.

За таблицею Брадіса знайдемо синуси кутів

sin 25°= 0,42, sin 31°= 0,52, sin 124°= 0,83

За теоремою синусів

\frac{b}{sinB} =\frac{c}{sinY };\\\\c=\frac{b*sin Y }{sin \beta }=\frac{20*0,83}{0,42}=39,52(см)

\frac{b}{sinB} =\frac{a}{sin\alpha };\\\\a=\frac{b*sin \alpha }{sin \beta }=\frac{20*0,52}{0,42}=24,76(cм)