Сторони трикутника відносяться як 2 : 4:5. Суманайбільшої та середньої зарозміром сторін

подібногойому трикутника дорівнює36 см. Знайдіть периметрЦЬОГО ТРИКУТНИКa .​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Степан.

Ответ:  44 см.

Объяснение:

Сторони трикутника   відносяться як 2 : 4 :  5.Сума

найбільшої та середньої за   розміром сторін подібного

йому трикутника дорівнює   36 см. Знайдіть периметр

-----------------

Решение.

Пусть 1 сторона равна 2х  см

2 сторона равна 4х см.

3 сторона равна 5х см.

-----------------------

Решение.

5х+4х=36;

9x=36;

x=4;

Тогда стороны подобного треугольника равны

1 сторона равна 2х=2*4=8 см.

2 сторона равна 4х=4*4=16 см.

3 сторона равна 5х=5*4=20 см.

Периметр равен

8+16+20= 44 см.