Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 36 см, а бічна сто­рона — 13 см. Знайдіть медіану

трикутника, проведену до основи.

Ответы на вопрос

Отвечает Белозеров Александр.

Ответ:

36-2*13=10

13^2-5^2=169-25=144

Медiана 12 см

Незнаю, на зразок так