Висота конуса дорівнює 10 см, а кут, який утворює твірна конуса з площиною основи — 45°. Знайдіть

площу бічної поверхні конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Lisovska Marta.

Ответ:

100π√2см²

Объяснение:

h=10см

Трикутник якій утворюють висота, твірна та радіус прямокутний рівнобедрений трикутник.

h=R=10см.

За теоремою Піфагора знайдемо твірну.

l=√(h²+R²)=√(10²+10²)=10√2см.

Sбок=πRl=π*10*10√2=100π√2см²

Zmeura1204