У коло вписаний правильний трикутник зі стороною 24 см. Знайти сторону правильного шестикутника,

описаного навколо цього кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Никита.

Ответ:

16см

Объяснение:

∆МКL- равносторонний.

R=MK/√3=24√3=8√3√3/√3=8√3 см радиус окружности.

ОК=R.

ОК=8√3

∆EOD- равносторонний.

ОК=ЕО√3/2.

ЕО=2*ОК/√3=2*8√3/√3=16см.