трикутник АВС вписаний у коло центр якого лежить на відрізку АВ . знайдіть міри кутів С і В якщо

кут А=52°​

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллина Зиля.
Кут А = 90 градусів (AB - радіус) кут С = 180-90-52=36 градусів
Отвечает Богомолов Юрий.

Ответ:

С = 180-52-90 =36 градусі