Знайдіть довжину кола, вписаного у трикутник зі сторонами 15 см, 26 см и 37 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Kot Kristina.

Ответ:

a=15 см; b= 26см; с=37 см

C=2πr \\ r= \frac{S}{p} = \frac{ \sqrt{p(p - a)(p - b)(p - c)} }{p}

p- півпериметр

S =  \sqrt{(p(p - a)(p - b)(p - c)} \:  -  формула  \:  \:  \: Герона

p =  \frac{a + b + c}{2}  =  \frac{15  + 26 + 37}{2}  = 39см

S =\sqrt{39(39 - 15)(39 - 26)(39 - 37)}  =  \sqrt{39 \times 24 \times 13 \times 2}  =  \sqrt{24336}  = 156 \:  {см}^{2}

r =  \frac{S}{p} =  \frac{156}{39} = 4 \:   см

C = 2 \times 4 \times \pi = 8\pi \: см

ответ: 8π см