Середня лінія трапеції дорівнює 11см.знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 6 см менша за

другу

Ответы на вопрос

Отвечает Задорина Катя.

Нехай менша основа х см, тоді більша основа  х + 6 см.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ. Отже

11=(х+х+6)/2

2х+6=22

2х=16

х=8

Менша основа 8 см, більша основа 8+6=14 см.

Відповідь: 8 см, 14 см.