Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів, що утворилися при перетині

двох паралельних прямих січною, якщо:1) один з них у 4 рази більший за другий;2) один з них на 8° менший за другий;3) їх градусні міри відносяться як 5 : 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Цитович Артём.

Ответ:

1) нехай менший кут буле х тогда бильший кут буде 4х их сума 180 градусов .М. Р

х+4х=180

5х=180

х=180:5

х=36

36×4=144

2)нехай менший кут буле х тогда бильший буде х-8Их сума 180 градусов М. р.

х+х-8=180

2х=180-8

2х=172

х=86

86+8=94

3)Нехай 5х и 4х их сума 180 М.р

5х+4х=180

9х=180

х=20

20×5=100

20×4=80