1. Периметр рівнобедреного трикутника= 70 см. Знайти його основу, якщо бічна сторона на 10 см

менша від основи.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Алексей.

Ответ:

30

Объяснение:

основа=х

бічна сторона = х-10

Периметр=2 бічнi сторони + основа

х + х-10 + х-10 = 70

3х-20=70

3х=70+20

3х=90

х=90:3

х=30