Питання №8 Обчислити площу круга, діаметром 8 см. • А) 8Pi*C * M ^ 2 В) 64pi*C * M ^ 2 • Б) 16pi*C

* M ^ 2 Г) 64C * M ^ 2 пожалусто, решите все правильно, со всеми розяснениями,

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

Щоб обчислити площу круга необхідно знати формулу для обчислення площі круга. Формула для площі круга дається як S = πr^2 де S - площа круга π - число Пі r - радіус круга.

У даному випадку дано діаметр круга а не радіус. Діаметр є подвоєним значенням радіуса тобто d = 2r. Тому можна визначити радіус розділивши діаметр на 2: r = d/2.

Ваш діаметр становить 8 см тому радіус буде: r = 8/2 = 4 см.

Тепер використовуючи формулу для площі круга маємо S = πr^2 де π - число Пі (приблизно 3.14) і r - радіус (4 см):

S = π(4 см)^2

S = 3.14(16 см^2)

S ≈ 50.24 см^2

Отже площа круга з діаметром 8 см приблизно дорівнює 50.24 см^2.

Відповідь: А) 8Pi*C * M ^ 2