Визнач висоту телеграфного стовпа, якщо на 130 м його закриває сiрник, який спостерігач тримає

вертикально у витягненій руці. Довідкова інформація: довжина сірника 4 см. довжина витягненої руки 30 см, діаметр стовпа 65 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Якубів Владислав.

Відповідь:

17,(3) м

Пояснення:

пропорція
30 см - 4 см
130 м - х м

х = 130*4/30 = 52/3= 17,(3) м