Одна сторона прямокутника дорівнює 15 см, а інша - на 3 см менша за неї. Знайдіть площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Садакова Анастасия.

1)15-3=12(см)- інша сторона

S=ab;

a=12;b=15;

S=12•15=180(см2)

Відповідь: 180 см2