Параллелограмын бір бұрышы 30°-ка тен.Калган бұрыштарын табындар плизз помогите срочнлл​


Ответы на вопрос

Отвечает Зевахин Егор.

Ответ: бір бұрышы 30°. оны А бұрышы деп алсақ оған қарама-қарсы С бұрышы да 30°. параллеограмның ішкі бұрыштарының қосындысы 360°.

360°-(30°+30°)=360°-60°=300°

300°:2=150°

А-30°, В-150°, С-30°, Д-150°


Отвечает Романенко Андрей.

Ответ: угол А = углу С = 30

Угол В= углу Д = 150

Объяснение:

Угол А=30гр

Сумма смежных углов параллелограмма =180гр => А+В=180гр => В=180-30=150

Противоположные углы параллелограмма равны