!!!ПОМОГИТЕ!!! Знайдіть довжину медіан трикутника з вершинами в точках:K (0;0) L (6;4) M (10;26)​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Виктор.

Ответ:

МР=25

KT=17

LH=√82

Объяснение:

K(0;0); Xк=0; Ук=0

L(6;4) Xl=6; Уl=4

M(10;26) Xм=10; Ум=26

т.Р(Хр;Ур) - середина відрізка КL

Xp=(Xк+Хl)/2=(0+6)/2=3

Ур=(Ук+Уl)/2=(0+4)/2=2

P(3;2)

Відстань між двома точками МР.

|МР|=√(Хр-Хм)²+(Ур-Ум)²)=

=√((3-10)²+(2-26)²)=√((-7)²+(-24)²)=

=√(49+576)=√625=25

т.Т(Хт;Ут)- середина відрізка МL

Xт=(Хм+Хl)/2=(10+6)/2=8

Ут=(Ум+Уl)/2=(26+4)/2=15

T(8;15)

Відстань між двома точками КТ

|КТ|=√((Хт-Хк)²+(Ут-Ук)²)=

=√((8-0)²+(15-0)²)=√(64+225)=

=√289=17

т.Н(Хн;Ун) - середина відрізка КМ.

Хн=(Хк+Хм)/2=(0+10)/2=5

Ун=(Ук+Ум)/2=(0+26)/2=13

Відстань між двома точками LH

|LH|=√((Xн-Хl)²+(Ун-Уl)²)=

=√((5-6)²+(13-4)²)=√((-1)²+9²)=

=√(1+81)=√82