Знайдіть периметр паралелограма, якщо сторонийого дорівнюють 23см і 15см.


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ:

23+23=46

15+15=30

46+30=76

Відповідь:Периметр паралелограма дорівнює 76 сантиметрів.