Сторона рівнобедреного трикутника на 5 см більша за іншу. Знайти усі сторони трикутника, якщо

периметр 19 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Ответ:

3 см, 8см, 8 см

Объяснение:

х+х+5+х+5=19

3х=19-5-5

3х=9

х=9/3

х=3

3+5=8-бічна сторона

так як трикутник рівнобедрений то його бічні сторони однакові