У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 13 см а один із катетів 5 см.Знайдыть периметр

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Дмитрий.

Ответ:

30 cm

Объяснение:

По теореме Пифагора :

a = \sqrt{c^2 - b^2} = \sqrt{13^2 - 5^2}  = 12\\ P = 12 + 13 + 5 = 30cm