Знайдіть найбільший кут трикутника, якщо їхні градусну міри відносяться як 3:6:11


Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Филипп.

Ответ:

найбільший кут С - 99°

Объяснение:

кут А = 3х

кут В = 6х

кут С = 11х

3х + 6х + 11х = 180°

20х = 180°

х = 180° : 20

х = 9° — одна частина.

кут А = 3 × 9 = 27°

кут В = 6 × 9 = 54°

кут С = 11 × 9 = 99°