Знайдіть кут між похилою і площиною, якщо похила завдовжки в просторі 2см, а проекція похилої на

площину дорівнює корінь 3. ДУУУУУУУЖЕ ПРОШУ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.

Відповідь:

30^{o}

Пояснення:

Похила AB, проекція похилої BC та перпендикуляр AC, опущений з вершини похилої утворить прямокутний трикутник з гіпотенузою AB=2 та катетом AC = КОРІНЬ(3). Кут С = 90^{o}.

cos\alpha =\frac{BC}{AB}=\frac{\sqrt{3} }{2}  \\arccos(\frac{\sqrt{3} }{2} ) =30^{o}