Знайдіть кут між медіаною і висотою прямокутного трикутника , які проведені з вершин прямого

кута,якщо гострий кут дорівнює 20градусів. (потрібно розв’язання)

Ответы на вопрос

Отвечает Букав Назар.

Ответ:

50°

Объяснение:

Пусть <С=90, <A = 20, СМ -медиана, CN - высота

CM=AM=NB = R (медиана в прямоуг. тр-ке)

Тр-к АМС - р/б, значит углы при основании <CAM=<MCA = 20

<B = 90-20 = 70

Тр-к NCB - прямоугольный

<NCB = 90 - 70 =20

Искомый <MCN = 90 - (20+20) = 50°