Побудувати прямокутний трикутник ABC( ),якщо AC=3,5см,AB=5,5см.Знайти sinB,cosB,tgB,ctgB.


Ответы на вопрос

Отвечает Скиданов Илья.

ABC—прямокутний трикутник,C=90° AC=3,5, AB=5,5

sin B=AC/AB

sin B=3,5/5,5=7/11

cos B=BC/AB

За теоремою Піфагора

BC²=AB²-AC²=90,25-12,25=18

BC=3√2

cos B=3√2/5,5=6√2/11

tg B=AC/BC=3,5/3√2=3,5√2/6

ctg B=BC/AC=3√2/3,5