У класі 14 учнів відвідують секцію плавання,15 учнів відвідують секцію легкої атлетики, 6 учнів

беруть участь у роботі обох секцій.Скільки учнів у класі, якщо кожен відвідує хоча б одну з цих секцій?

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

23

Объяснение:

n1 = 14

n2 = 15

n3 = 6 - для кожної секції

n- ?

l - ?

Розв'язання

Знайдемо загальну кількість відвідувань:

n = n1 + n2 = 14 + 15 = 29 відвідувань

За умовою сказано що 6 учнів беруть участь в цих двух секціях, тому:

l = n - n3 = 29 - 6 = 23 учнів у класі