Тема множини 10) Всi 28 учнів 8-ого класу відвідують секції або плавання, або фортепіано або дві

секції. Скільки учнів цього класу займаються і плаванням і фортепіано обидві, якщо плавання відвідують 18 учнів, а фортепіано - 13​

Ответы на вопрос

Отвечает Уханов Артём.

Відповідь:    3 учні .

Пояснення:

Одноразово в обидві секції ходять  ( 18 + 13 ) - 28 = 31 - 28 = 3 ( уч.).