Основа та бічна сторона рівнобедреного трикутника відносяться як 3 : 4. Знайдіть сторони цього

трикутника, якщо його периметр дорівнює 88 см. Будь ласка допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Дмитрий.

Ответ:

24 32 32

Объяснение:

P=88

P=3x+4x+4x=11x

11x=88

x=8

3*8=24

4*8=32