Визначити кількість сторін опуклого многокутника якщо кількість його сторін становить 1620 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Ренц Александр.

Ответ:

Сума всіх внутрішніх кутів опуклого многокутника становить (n-2)·180°, де n — кількість сторін.

180°·(n-2)=1620°

180n-360=1620

180n=1620+360=1980

n=1980/180=11 сторін