1. Знайдіть радіус кола, описаного навколо трикутника АВС, якщо АВ=2√3 см, С=60° 2. Складіть

точку рівняння кола з центром у точці М(3;1) що проходить через точку К(1;5);

Ответы на вопрос

Отвечает Візер Андрій.

Ответ:

1. По следствию из теоремы синусов АВ/sin(60)=2R, где R - радиус описанной окружности:

2R=6*кореньизтрех/(кореньизтрех/2) => 2R=12 => R=6.

Ответ: 6.

2. (x-a)^2 + (y-b)^2 = R^2

(a,b) - центр

(x,y) - точка яка лежить на прямій ( l )

(-1+3)^2 + (5-1)^2 = R^2

4 + 16 = 20

R^2 = 20

(x+3)^2 + (y-1)^2 = 20

відміть, як найкраще. Постав 5 зірочок)))))будьласка

Объяснение: