Який з векторів колінеарний вектору а(2;3)А) b(6;9)Б) c(3;4)В) m(1;2)Г) d(9;6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Михаил.

Ответ:

A) b(6;9)

Объяснение:

Вектори є коленіарними, коли a1/b1 =a2/b2

2/6 = 3/9

1/3 = 1/3

Висновок: вектора a i b - колінеарні.