Розв'яжіть прямокутний трикутник abc (c=90) за відомими елементами BC=11,A=68


Ответы на вопрос

Отвечает Алехина Камилла.

Ответ:

Объяснение:

<B=90°-<A=90°-68°=22°

AB= BC/sinA=11/sin 68°=11/0,9272≈12 см

AC=BCtgB=11×tg22°=11×0,404≈4 см