Бична сторона рівно бедренного трикутнику доривнюе 24см а периметер 60см яка його основа


Ответы на вопрос

Отвечает Chernysh Kolya.

Ответ:

36 см

Объяснение:

У рівнобедренного трикутника бічні сторони рівні, отже дві сторони дорівнюють по 24 см. Периметр дорівнює сумі всіх трьох сторін.

Нехай основа дорівнює х

Р= х+24+24

х+48=60

х=60-24

х=36

Основа дорівнює 36 см

Отвечает Горин Геннадий.

Ответ:

12см

Объяснение:

бічні сторони рівні,тому записуємо як 24+24=48

тоді віднімаємо бічні сторони від периметра(Р)

60-48=12см