Знайдить висоту равнобедренного трикутника основа якого доривнюе 24см а бична сторона 13 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мурадова София.

Ответ:Для знаходження висоти рівнобедреного трикутника можна скористатися теоремою Піфагора.

Позначимо висоту трикутника як h, а довжину одного з рівних бічних сторін як a. Тоді, враховуючи, що основа трикутника дорівнює 24 см, можемо записати наступну систему рівнянь:

a^2 = h^2 + (12)^2 (12 - половина основи)

a = 13 (бічна сторона рівна 13 см)

Підставляємо в друге рівняння значення a та спрощуємо перше рівняння, зводячи подібні доданки:

169 = h^2 + 144

h^2 = 169 - 144

h^2 = 25

h = 5

Отже, висота рівнобедреного трикутника дорівнює 5 см.

Объяснение:постав 5 зірок я старався