Радіус кола дорівнює 4см.Знайдіть довжинудуги кола, яка відповідає центральному куту в 18°


Ответы на вопрос

Отвечает Менгалиева Юля.

Объяснение:

(pi×r/180)×a=(pi×4/180)×18=2pi/5