Знайдіть кути трикутника АМВ, якщо в ньому проведена висота АТ, а кути ВАТ та МАТ відповідно

дорівнюють: 20° та 80°​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреевна Елена.

Ответ:

ABT  = 70 AMT = 10 BAM = 100

Объяснение:

висота формує 2 прямокутних трикутника ABT та AMT

сума кутів дорівнює 180 градусів

кут ABT = 180-20-90 = 70

кут AMT = 180-80-90 = 10

кут BAM = 20+80 = 100