Знайти катет прямокутного трикутника якщо його гіпотенуза 13 см а другий катет 5 см.І поясніть

будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Адил.

Ответ:

Объяснение:

використовуй теорему Піфагора. Тобто, щоб знайти невідому сторону, треба:

AB^2=BC^2-AC^2

АВ^2=13^2 - 5^2

АВ= 169 - 25

AB= 144

AB=√144=12