У трикутнику ABC, BD — медіана. Периметри трикутників ABD, CBD та ABC дорівнюють 27, 29, 44 см

відповідно. Знайди медіану BD .

Ответы на вопрос

Отвечает Динкова Виолетта.

Ответ:

BD=6

Объяснение:

P(ABD)=AB+BD+AD

P(CBD)=CB+BD+CD

P(ABC)=AB+BC+AC

P(ABD)+P(CBD)=AB+BD+AD+CB+BD+CD=AB+CB+AD+CD+BD+BD, оскільки AD+CD=АС, то AB+CB+AD+CD=AB+BC+AC=P(ABC)=44.

Звідси маємо P(ABD)+P(CBD)=44+2*BD

44+2*BD=27+29=56

2*BD=56-44

2*BD=12

BD=6

Отвечает Кот Алёна.

Відповідь: 6 см.

Пояснення:

2×ВD=P(ABD)+P(CBD)-P(ABC)

2× BD=27+29-44=12,

BD=12:2=6( см).