Тема. Декартові координати на площині o Знайдіть довжину відрізка АВ і координати його середини,

якщоА(-3; 2) і В(1, -5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Координаты АВ = (1-(-3), -5-2) = (4,-7)

Середина АВ = (2;-3,5)

Длина АВ = корень из 4²+7² = корень из 16+49 = корень из 65