Точка дотику вписаного кола ділить бічну сторону рівнобедреного трикутника на відрізки 4 см і 5 см,

рахуючи від вершини, яка протилежна основі. Знайдіть периметр трикутника. БУДЬ ЛАСКА ЯКОМОГА ШВИДШЕ! ДАМ 30 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Харин Витя.

Ответ:

28 см

Объяснение:

бічні сторони 4+5=9.

основа 5+5=10

периметр 9+9+10=28