У рівнобічній трапеції бічна сторона дорівнює 17см ,а середня лінія-14см.знайдіть периметр

трапеції_____сроооочнооо______

Ответы на вопрос

Отвечает Сапроненков Евгений.

Ответ:

(малюєш рівнобічну трапецію)

дано:

ABCD - рівнобічна трапеція

AB=CD=17 см

МК - середня лінія = 14 см

Знайти P (периметр)

Розв'язання:

1) P = AB + BC + CD + AD

2) Ми знаємо довжину AB i BC ( по 17 см ща умовою) , BA i AD - ?

MK = (BA+ AD)/2 → звідси

BA+AD = MK×2=14*2=28 см

3) ми знайшли всі елементи, то тепер можемо підставити в рівняння

P= 17+17+28=62 см