Как найти кут раснастаронний внутрешний если один из них на 8 градуса меньше за другой


Ответы на вопрос

Отвечает Давыд Кирилл.
Внутрішні різносторонні кути рівні, А з іншим кутом =180 градусів, як суміжні кути. тому складаємо рівняння х+8+х=180
2х=180-8
2х=172
х=86 один із кутів,
інший х+8= 86+8=94 градуси