Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 8см а його периметр - 28см.Знайдіть довжину основы

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнякова Валентина.

Ответ:

Нам дано, що бічна сторона рівнобедренного трикутника дорівнює 8 см. Оскільки у рівнобедренного трикутника дві сторони рівні, то ми знаємо, що дві сторони трикутника мають довжину 8 см.

В задачі також нам дано, що периметр трикутника дорівнює 28 см. Периметр трикутника - це сума всіх його сторін. Оскільки у рівнобедренного трикутника дві сторони рівні, то периметр можна обчислити як:

28 см = 8 см + 8 см + x, де x - довжина основи трикутника.

Подібно обчисленням отримуємо:

x = 28 см - 16 см = 12 см.

Тому довжина основи рівнобедренного трикутника дорівнює 12 см.

Отвечает Баймуханов Ильяс.

в равнобедренном треугольнике боковые стороны равны между собой периметр это сумма длин всех сторон .

периметр треугольника можно найти по формуле

Р=а+b+с где а,b,c - стороны

подставим все данные в формулу и получим уравнение ,которое нужно решить

28=8+8+а

28=16+а

а=28-16

а=12 см - основание