1 Яка фігури називається трикутником? 2 У якої геометрічної фігури протилежні сторони рівні,а кути

прямі? 3 Визначити вид кута градусна міра якого становить 123⁰? 4 Довжина прямокутника 8 см ,а ширина на 5 см меньше.Побудуй цей прямокутник і обчисли його площу та периметр?

Ответы на вопрос

Отвечает Шумаев Ярослав.
1. Трикутник - це геометрична фігура, яка має три сторони і три вершини.

2. Прямокутник - у нього протилежні сторони рівні, а кути прямі (90 градусів).

3. Кут з градусною мірою 123 градуси є тупим кутом, оскільки він більший за 90 градусів (прямий кут) і менший за 180 градусів (повний кут).

4. Щоб побудувати прямокутник, зазначте довжину 8 см і ширину 5 см. Прямокутник буде мати довжину 8 см і ширину 3 см (5 см - 5 см = 3 см).

Площа прямокутника обчислюється за формулою: площа = довжина × ширина. У цьому випадку, площа = 8 см × 3 см = 24 см².

Периметр прямокутника обчислюється за формулою: периметр = 2 × (довжина + ширина). У цьому випадку, периметр = 2 × (8 см + 3 см) = 2 × 11 см = 22 см.