7 В паралелограмі ABCD кут А дорівнює 30 ВН перпендикуляр до сторони AD і дорівнює 5 см Знайдіть

сторони паралелограма якщо його периметр дорівнює 37 см дам 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Sokolov Maksim.
Для розв'язання цієї задачі, нам потрібно використовувати властивості паралелограма.

Знаємо, що кут А дорівнює 30 градусів.
ВН - це висота паралелограма, і вона дорівнює 5 см.
Периметр паралелограма дорівнює 37 см.
Сторони паралелограма мають таку взаємозалежність:
AB = CD (паралельні сторони паралелограма)
BC = AD (паралельні сторони паралелограма)
Для знаходження сторін AB і BC скористаємося відомими властивостями паралелограма та висотою ВН. Можемо поділити паралелограм на два прямокутники.
AB = CD = 37 см - 2 * BC (залишилось знайти BC)

Знаючи кут А, можемо визначити, що BC = VN * tg(30 градусів).

Знаючи BC, ми можемо знайти AB і CD за допомогою рівності властивостей сторін паралелограма.

Тепер виконаємо обчислення:

BC = VN * tg(30 градусів) = 5 см * tg(30 градусів) ≈ 2.89 см

AB = CD = 37 см - 2 * BC = 37 см - 2 * 2.89 см ≈ 31.22 см

Отже, сторони паралелограма AB і BC дорівнюють приблизно 31.22 см і 2.89 см відповідно.

Пж лучший ответ