Довжина кола основи конуса дорівнює 12Псм а його висота 8 см. Знайдіть твірну конуса


Ответы на вопрос

Отвечает Джальджиреев Мерген.

Ответ:

Твірна дорівнює 10см

Объяснение:

С=2πR; → R=C/2π=12π/2π=6см

∆ВОС- прямокутний трикутник

Теорема Піфагора:

ВС=√(ВО²+ОС²)=√(8²+6²)=10см