Даны луч и отрезки с длинами ab = 1,2см, cd = 2,8 см. используя данные отрезки с длинами а) 4см б)

1,6 см в) 0,4см г) 2,6 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Толоконникова Анастасия.

Ответ:

Нам потрібно визначити, чи можна побудувати ламану з заданими довжинами сторін відповідно до поданих значень.

а) 4 см: Задані сторони ab = 1,2 см і cd = 2,8 см. Сума довжин цих сторін (1,2 + 2,8 = 4 см) дорівнює заданій довжині 4 см. Це означає, що можна побудувати ламану зі сторонами ab і cd.

б) 1,6 см: Задані сторони ab = 1,2 см і cd = 2,8 см. Сума довжин цих сторін (1,2 + 2,8 = 4 см) не дорівнює заданій довжині 1,6 см. Це означає, що неможливо побудувати ламану з такими сторонами.

в) 0,4 см: Задані сторони ab = 1,2 см і cd = 2,8 см. Сума довжин цих сторін (1,2 + 2,8 = 4 см) не дорівнює заданій довжині 0,4 см. Це означає, що неможливо побудувати ламану з такими сторонами.

г) 2,6 см: Задані сторони ab = 1,2 см і cd = 2,8 см. Сума довжин цих сторін (1,2 + 2,8 = 4 см) не дорівнює заданій довжині 2,6 см. Це означає, що неможливо побудувати ламану з такими сторонами.

Отже, з заданими довжинами сторін можна побудувати ламану лише у випадку (а) зі сторонами ab = 1,2 см і cd = 2,8 см.