Градусні міри двох суміжних кутів відносяться як 5 : 13?


Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Максим.

Ответ:

50°, 130°

Объяснение:

5х+13х=180

18х=180

х=10

Один кут 10*5=50 градусів, другий кут 10*13=130 градусів.