Срочно: Знайдіть P, рівнобедренного трикутника, якщо дві його сторони =15см, і 7см


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Даша.

Ответ:37

Объяснение:

15+15-дві бічних,й ще одна основа 7см, тобто 15+15+7=37

Отвечает Бабаканова Жарыкай.

Ответ:

Так як у рівнобедреного трикутника дві сторони між  собою рівні,є два рішення:

1)AB=BC=7 см

AC=15 см

Р трик. АВС=AB+BC+AC=7+7+15=29 см

2)АВ=ВС=15 см

AC=7 см

Р трик. АВС=AB+BC+AC=15+15+7=37 см