Знайти радіус кола довжина якого дорівнює 88дм


Ответы на вопрос

Отвечает Слюзкова Вероника.

Ответ:

44/π дм радіус кола

Объяснение:

C=88дм довжина кола.

Формула знаходження довжини кола.

С=2πR. Звідси

R=C/2π=88/2π=44/π дм радіус кола

π≈3,14

R≈44/3,14≈14,01 дм радіус кола

Отвечает Лемешев Юра.

Ответ:

Объяснение:

Довжина кола L=2πR  , звідси радіус

 R= L/2π=88/2*3,14= 14 дм