Запишіть рівняння кола з центром у точці О(-3;2), яке дотикається до осі ординат. А) (x + 3)² +

(у - 2)² = 3 Б) (х+3)²+(у-2)²=2 В) (х+3)²+(у-2)²=4 Г) (х+3)²+(у-2)²=9

Ответы на вопрос

Отвечает Билинский Игорь.

Відповідь:

г)

Пояснення:

рівняння кола вигладає ось так:

(х-а)^2+(y-b)^2=R^2

де х у координати будь-якої точки, а а в координати центру

ми знаємо, що коло дотикається до вісі ординат, отже це нас радіус  R=3(відстань на вісі абцис), підкладаємо:

(х+3)^2+(y-2)^2=3^2