БУДЬ ЛАСКА, ТРЕБА ДУЖЕ СРОЧНО Один з кутів трикутника дорівнює 62°, а другий на 14°більший за

третій. Знайдіть невідомі кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Витя.

Ответ:

Невідомі кути трикутника: 66°, 52°.

Объяснение:

Один з кутів трикутника дорівнює 62°, а другий на 14°більший за третій. Знайдіть невідомі кути трикутника.

Пригадаємо:

  • Сума кутів трикутника дорівнює 180°.

Розв'язання

Нехай АВС - даний трикутник. За умовою:

  • ∠А = 62°
  • Нехай ∠С = х°
  • Тоді ∠В = (х+14)°

За теоремою про суму кутів трикутника, складаємо рівняння:

62+(х+14)+х=180

2х=180-62-14

2х=104

х=104:2

х=52

Отже, ∠С = 52°, ∠В = 52° + 14° = 66°

Відповідь: 66°, 52°.

#SPJ1